Fotel Bishop - stylowy i nowoczesny

Szukasz wygodnego fotela do nowoczesnego wnętrza? Fotel Bishop zachwyca lekkim i oszczędnym designem oraz modnym kształtem profilowanego oparcia. To idealne miejsce na codzienny relaks i stylowe uzupełnienie aranżacji wnętrza!

Fotel Bishop wyróżnia się wysokim i stylowym oparciem. Wewnętrzne przeszycia zapewniają odpowiednie profilowanie i wygodne podparcie dla pleców, a równocześnie wyglądają bardzo stylowo. Przyjemnie zaokrąglone podłokietniki sprawiają, ze fotel prezentuje się bardzo przytulnie i zachęca do odpoczynku.

Głębokie i miękkie siedzisko w kolorze jasny popiel zostało wykonane z wysokiej jakości tkaniny, która odpowiada za estetyczny i dopracowany wygląd mebla. Całość została umieszczona na stylowych drewnianych nóżkach w kolorze orzech.

Fotel Bishop to świetny wybór do nowoczesnego wnętrza. Możesz zaaranżować przytulny kącik do czytania w sypialni, gabinecie lub ustawić go w salonie. Stylowe połączenie jasnoszarej tkaniny i drewnianych nóżek świetnie pasuje do aranżacji stylu skandynawskim.

Wymiary
Szerokość 76 cm
Wysokość 102 cm
Głębokość 78 cm
Waga 14 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar