Fotel wypoczynkowy Jordan – komfortowe dopełnienie salonu

 

Szukasz atrakcyjnego fotela, który zapewni Ci maksymalny wypoczynek?

 

Fotel Jordan wypełniony został wysokiej jakości pianką, dzięki czemu zarówno siedzisko, jak i oparcie jest bardzo wygodne. Charakterystyczne, wywinięte na zewnątrz podłokietniki są znakomitym oparciem dla rąk, a całość nawiązuje do stylu klasycznego. Nie znaczy to, że fotel Jordan nie sprawdzi się w nowoczesnym czy skandynawskim wzornictwie.

 

Fotel o wymiarach 79-106 x 71 x 85-155 cm to stabilna i przemyślana konstrukcja, która ma wiele do zaoferowania. Jordan posiada aż 3 pozycje wypoczynku. Dobierz ustawienie, które najbardziej Ci pasuje w danej chwili. Siedząc, wygodnie poczytasz książkę lub gazetę, wypijesz kawę czy zjesz deser. Półleżąc, możesz oglądać film czy kibicować ulubionej drużynie, a pozycja leżąca jest idealna, by zapaść w poobiednią drzemkę.

 

Regulacja funkcji relaks jest wyjątkowo prosta. Dociskając plecami oparcie, opuszczasz je, a podnóżek unosi się, dając wygodne podparcie dolnym partiom ciała. Wysokie oparcie i obszerne siedzisko jest gwarancją komfortu dla osób o różnym wzroście.

 

Fotel Jordan jest meblem, który idealnie sprawdzi się w salonie, ale możesz też zapewnić sobie komfort w sypialni lub gabinecie.

 

Fotel obity został odporną na ścieranie, przyjemną w dotyku i estetyczną tkaniną. Neutralna kolorystyka pozwoli Ci umiejscowić mebel w każdym wnętrzu.

 

Wybierz kolor fotela Jordan i wprowadź najwyższy poziom relaksu do swojego domu.

 

 

Wymiary
Głębokość 85-155 cm
Szerokość 71 cm
Wysokość 79-106 cm
Waga 27.5 kg
Do pobrania