Fotel Lirica – dopasowany do Twoich potrzeb

Twój elegancki salon wymaga odpowiedniej oprawy? Sekcję wypoczynkową możesz stworzyć przy pomocy fotela Lirica. Idealnie sprawdza się we wnętrzach o niewielkim metrażu lub jako dopełnienie innych mebli.

Wypełnienie siedziska pianką wysokoelastyczną i sprężynami bonell wzmocniono dodatkowo pasem tapicerskim, co znacząco wpływa na wysoki komfort użytkowania. Podporę pleców stanowi wysokie oparcie z elastycznych pianek, wzmocnionych pasem tapicerskim. Dopełnieniem komfortu są miękkie podłokietniki, które podtrzymają Twoje ramiona w prawidłowej pozycji.

Fotel Lirica jest wyposażony w funkcję relaks, która podniesie komfort odpoczynku. Wszystko dzięki sterowaniu elektrycznemu - nie musisz niczego podnosić, automat zrobi to za Ciebie. Jednym przyciskiem możesz ustawić wygodny kąt oparcia czy podnóżek.

Efektowny wygląd mebla to zasługa wykorzystania wysokiej jakości skóry licowej Superiore. Dopełnieniem stylu jest też dekoracyjny szew dwuigłowy.

Idealny mebel wypoczynkowy? Fotel Lirica, który możesz dopasować do własnych preferencji. Zestaw fotel z komfortową sofą z tej samej linii.

 

Dobór tkaniny i koloru dostępne w wybranych salonach.

Wymiary
Szerokość 93 cm
Wysokość 104 cm
Głębokość 97-157 cm
Waga 66 kg
Do pobrania