Fotel Luna 1 - idealny fotel do Twojego salonu

Fotel Luna 1 to kwintesencja elegancji i wygody. Fotel posiada klasyczny kształt i efektowną tapicerkę o wyglądzie czarnej skóry. Wysokie oparcie zapewnia stabilne podparcie dla pleców, a miękkie oparcie i siedzisko gwarantują najwyższy komfort użytkowania

Fotel Luna 1 przykuwa uwagę miękką linią oparcia i szerokim siedziskiem. Wrażenia dopełniają stylowe, masywne podłokietniki, na których będziesz mógł się wygodnie oprzeć podczas lektury lub oglądania filmu. Wysokiej jakości tapicerka w kolorze czarnym posiada ozdobne szwy jednoigłowe, które zwiększają wytrzymałość tkaniny oraz nadają fotelowi stylowego charakteru.

W siedzisku fotela zostały umieszczone sprężyny faliste i pianka HR, które zapewniają idealną miękkość podczas siedzenia. W poduszkach oparciowych znajduje się dodatkowa warstwa granulatu silikonowego, dzięki czemu fotel stanowi wygodne i stabilne podparcie dla pleców.

Fotel o wymiarach 112 × 102 × 92 cm idealnie sprawdzi się w salonie lub gabinecie. Tapicerowany tył stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Możesz zestawić go z innymi meblami z serii Luna i stworzyć modną i efektowną aranżację salonu.

 

Cechy szczególne mebla:
• Miękkie oparcie i siedzisko -zwiększony komfort użytkowania
• Sprężyny faliste w siedzisku-komfort użytkowania
• W poduszkach oparciowych dodatkowa warstwa granulatu silikonowego-zwiększona miękkość i komfort
• Ozdobne metalowe stopki -trwałość i estetyka wyglądu
• Ozdobne szwy jednoigłowe- zwiększona wytrzymałość szwów
Wymiary
Głębokość 92 cm
Szerokość 112 cm
Wysokość 102 cm
Waga 33 kg
Do pobrania