Fotel Luna 1 TVE - elektryczna funkcja relaksu

Szukasz efektownego fotela, w którym zrelaksujesz się po całym dniu pracy? Fotel Luna 1 TVE z elektryczną funkcją relaksu to połączenie najwyższej jakości materiałów oraz rozwiązań, które pozwolą CI odpocząć i wprowadzą stylowy charakter do Twojego wnętrza!

Fotel Luna posiada elektryczną funkcję relaksu. Wystarczy, że wciśniesz zintegrowany z siedziskiem przycisk, aby wysunąć rozkładany podnóżek, na którym wygodnie wyciągniesz nogi. Wysokie oparcie, głębokie siedzisko i masywne podłokietniki wyróżniają się miękką linią i zachęcają do odpoczynku.

Stylowa czarna tapicerka posiada ozdobne przeszycia jednoigłowe, które wzmacniają wytrzymałość tkaniny oraz nadają fotelowi stylowego wyglądu. W siedzisku fotela umieszczone wysokiej klasy sprężyny faliste i pianka HR. W poduszkach oparcia znajduje się dodatkowa warstwa granulatu silikonowego.

Fotel Luna 1 TVE wyróżnia się elegancką kolorystyką i klasyczną budową. Komfort wypoczynku podnosi elektryczna funkcja relaksu. Tapicerowany tył zapewni Ci pełną swobodę aranżacyjną.

 

Cechy szczególne mebla:
• Fotel z elektryczną funkcą relax
• Miękkie oparcie i siedzisko -zwiększony komfort użytkowania
• Sprężyny faliste w siedzisku-komfort użytkowania
• W poduszkach oparciowych dodatkowa warstwa granulatu silikonowego-zwiększona miękkość i komfort
• Ozdobne metalowe stopki -trwałość i estetyka wyglądu
• Ozdobne szwy jednoigłowe- zwiększona wytrzymałość szwów
Wymiary
Głębokość 92 cm
Szerokość 112 cm
Wysokość 102 cm
Waga 62 kg
Do pobrania