Mykanos fotel – maksimum wygody przy minimum zajętego miejsca

Fotel Mykanos to wyjątkowy mebel, który może służyć zarówno do spania, jak i relaksu podczas dnia. Jej styl pasuje zwłaszcza do aranżacji nowoczesnych. Może stać w salonie, sypialni, gabinecie. Jest idealna także do pokoju młodzieżowego. Sprawdzi się na małym metrażu i w pomieszczeniach typu studio, gdzie czasem przydaje się dodatkowe miejsce do spania i siedzenia.

To wygodny mebel wypoczynkowy, którego atutem jest możliwość pełnego relaksu w ciągu dnia – a to dzięki wysuwanemu podnóżkowi. Możesz komfortowo wypocząć jedynie lekko rozsuwając fotel. Bardzo wygodne są tu również podłokietniki, idealne do podparcia.

Fotel Mykanos ma siedzisko wypełnione pianką i sprężyną falistą, a oparcie silikonem i wzmocnione pasem tapicerskim. Wygodna regulacja oparcia i mechanizm wysuwający podnóżek dopełniają całości. Mebel obity wytrzymałą, estetyczną tkaniną. Wymiary wynoszą: 98 × 90 × 101 cm.

Fotel Mykanos odnajdzie się w niewielkich, nowocześnie umeblowanych wnętrzach. Pasuje do wszystkich typów mebli. Można dobrać do niego siedziska w podobnym stylu – np. pufy – lub też ozdobić go poduszkami w kolorowych poszewkach.

 

Cechy szczególne mebla:
- Fotel z funkcją relaks
- Relaks manualny- poprzez pociągniecie rączki, wysuwa się podnóżek
- Nieduże wymiary - możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
- Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
- Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk
- Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia
- Sprężyny faliste w siedzisku, na całej powierzchni siedzenia - komfortowe i jednorodne siedzenie
Wymiary
Głębokość 90 cm
Szerokość 98 cm
Wysokość 101 cm
Waga 52 kg
Do pobrania