Krzesło Brad – mebel, który zadba o Twój komfort

Jeśli jesteś w trakcie urządzania wnętrza swojego gabinetu, nowoczesnego salonu, miejsca pracy w domu bądź po prostu szukasz wygodnego fotela, który wpasuje się do Twojej nowoczesnej, modernistycznej bądź klasycznej aranżacji – nie mogłeś trafić lepiej! Krzesło do biurka Brad jest doskonałym wyborem, dzięki któremu dowiesz się, czym jest najwyższa jakość wykonania oraz maksymalny komfort siedzenia. Mebel zostanie z Tobą na długo, dbając o Twoją odpowiednią postawę, a także pełne zadowolenie.

Krzesło Brad to wytrzymała tkanina Preston antracyt 96, jego podstawa to czarny matowy nylon. Jest wyposażony w kółka hamujące, podnośnik gazowy oraz funkcję obrotu i pochylenia, co pozwoli dopasować jego budowę do osobistych preferencji użytkownika oraz zadbać o zachowanie prawidłowej postawy podczas siedzenia. Wymiary fotela wynoszą 115 × 67 × 69,5 cm.

Weź pod uwagę swoją wygodę oraz niepowtarzalny styl, które doskonale opisują krzesło i sprawiają, że jest ono niezwykle funkcjonalne oraz atrakcyjne!

Wymiary
Głębokość 69,5 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 115 cm
Waga 15.5 kg
Do pobrania