Wyjątkowy fotel obrotowy w modnym designie

Męczy Cię siedzenie na nudnym i niewygodnym fotelu? Przygotowaliśmy dla Ciebie czarny fotel z napisem Brake the rules. Ten fotel nie dość, że jest atrakcyjny pod względem wizualnym, to siedzi się w nim wygodnie a funkcja obrotowa i mechanizm podstawowy sprawiają, że ten model nie ma sobie równych.

W ostatnich miesiącach fotel obrotowy Antara jest prawdziwym hitem na rynku. Oprócz wymienionych atutów fotel obrotowy ANTARA we wzorze Brake the rules posiada podstawowy podnośnik oraz regulację wysokości. Fotel dzięki wykończeniu z tkanin najwyższej jakości sprawia, że inne propozycje nie mają szans. Jego wymiary to: 56,5/98,5-116,5/56,5 cm.

Dobrany kolor siedziska oraz malunek sprawiają, że ten fotel będzie pasował do każdej aranżacji w domowych wnętrzach. Nowoczesny fotel obrotowy prezentowany w ofercie posiada trwałą podstawę w barwie czarnej. Jest ona zakończona wytrzymałymi nogami tworzącymi pięć odrębnych ramion. Designerski mebel zapewnia nie tylko stabilizację i zdrowe utrzymywanie kręgosłupa lecz także niespotykaną wygodę.

Wymiary
Głębokość 56.5 cm
Szerokość 56.5 cm
Wysokość 98,5-116,5 cm
Waga 10 kg
Do pobrania