Fotel młodzieżowy Break – niezbędny element w pokoju nastolatka

Urządzając pokój dla nastolatka, warto zwrócić uwagę na jakość fotela biurowego. Przede wszystkim powinien on zapewniać utrzymanie prawidłowej postawy podczas siedzenia. Z pewnością wart uwagi jest fotel młodzieżowy Break, który umożliwi przyjęcie wygodnej i zdrowej pozycji ciała podczas odrabiania lekcji czy grania na komputerze.

Kolor fotela – ciemny popiel, wpasuje się w niemal każdy wystrój. Fotel młodzieżowy Break nie posiada pełnej zabudowy. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzi się zarówno w małym, jak i większym pokoju, idealnie uzupełniając nowoczesną aranżację.

Fotel młodzieżowy Break posiada wbudowany system podstawowy, który pozwala na regulację wysokości fotela w zależności od potrzeb użytkownika. Materiał, z jakiego został wykonany mebel to wysokiej jakości tkanina, która jest miękka w dotyku i wygodna dla ciała.

Wymiary fotela: wysokość całkowita: 85-93 cm, wysokość siedziska: 45-53 cm, szerokość: 49 cm, głębokość siedziska: 55 cm.

Już dzisiaj zapewnij swojemu dziecku wygodny fotel, który ułatwi wykonywanie czynności przed biurkiem oraz zostanie w Twoim domu na długo!

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 49 cm
Wysokość 85-93 cm
Do pobrania