Brooke – krzesło biurowe dla wymagających pracusiów

Urządzasz nowoczesne, niesztampowe biuro? Nie może w nim zabraknąć fotela Brooke w ciemnoszarym kolorze. To znakomity wybór dla tych, którzy szukają najwyższego komfortu podczas spędzania wielu godzin w pozycji siedzącej.

Welwetowy fotel obrotowy z podłokietnikami to ergonomia i elegancja w jednym. Mebel został obity tkaniną z delikatnym meszkiem, która w mieni się żywymi kolorami w zależności od kierunku padania światła. Znakomicie oddziałuje na skórę, gdyż jest przyjemna w dotyku i potrafi ukoić zmysły. Jest również łatwa w utrzymaniu w czystości – wystarczy, że raz na jakiś czas przeczeszesz ją miękką ściereczką.

Wyprofilowane siedzisko krzesła Brooke opiera się na pięcioramiennej podstawie wyposażonej w ciche i zwrotne kółka z hamulcem, które nie malują podłogi. Metalowa konstrukcja została pomalowana proszkowo na odcień uniwersalnej czerni. Dodatkową zaletą tego mebla biurowego jest regulowana wysokość podstawy – od 46 do 55,5 cm. Dzięki temu krzesło Brooke możesz dopasować do swojego wzrostu i budowy ciała.

Wymiary
Głębokość 58,5 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 88,5 cm
Waga 11 kg
Do pobrania