Fotel obrotowy Q-G2 – funkcjonalny mebel do Twojego wnętrza

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego fotela? Wybierz fotel obrotowy Q-G2, który został zaprojektowany w taki sposób, by Twoje ciało mogło utrzymać poprawną postawę podczas korzystania z komputera czy odrabiania lekcji.

Fotel nie posiada podłokietnika i w pełni zabudowanego oparcia. Dzięki temu zajmuje niewiele miejsca i świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których na zorganizowanie kącika do pracy nie ma za wiele miejsca. Nowoczesny design fotela sprawia, że ten świetnie sprawdzi się zarówno w gabinecie, jak i pokoju młodzieżowym i salonie.

Materiał, z którego został wykonany fotel obrotowy Q-G2, to tkanina membranowa. Zapewnia ona odpowiednią wentylację, co podnosi komfort użytkownika.

Kolory fotela to szary i czarny. Uniwersalna, stonowana kolorystyka sprawia, że sprzęt może zostać łatwo dopasowany do niemal każdego wystroju. Jeśli jednak poszukujesz fotela w bardziej zdecydowanych barwach, w naszej ofercie znajdziesz fotel obrotowy Q-G2 także w innych wersjach kolorystycznych.

Wymiary fotela obrotowego Q-G2 to: wysokość całkowita: 80 cm, wysokość siedziska: 38-50 cm, szerokość oparcia: 48 cm, głębokość siedziska: 41 cm.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Głębokość 41 cm
Wysokość 80 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble