Fotel obrotowy Zenvo – dla gracza i pracownika

Dla pracowników zdalnych, freelancerów i uczniów - fotel obrotowy Zenvo jest dla każdego! Pokochają go także gamerzy, którzy wiele godzin poświęcają na zdobycie kolejnych odznaczeń i przejście kolejnych etapów w grach.

Fotel biurowy zachwyca miękkim siedziskiem i wysokim oparciem z zagłówkiem. Wypełniono je pianką, dzięki czemu siedzenie w nim jest komfortowe, nawet po wielu godzinach. Na uwagę zasługują także praktyczne podłokietniki, które pomogą w utrzymaniu prawidłowej pozycji podczas pracy.

W jakie funkcje został wyposażony fotel biurowy? Możesz dopasować go do swojego wzrostu za pomocą jednej dźwigni, która ułatwia regulację wysokości siedziska. Odczuwasz dolegliwości pleców? Zrób sobie przerwę, kilka ćwiczeń rozluźniających mięśnie. Fotel wyposażony w mechanizm TILT pozwoli Ci się pokołysać w nim i odchylić  – to pomoże w robieniu przerw, oddawaniu się przemyśleniom, ale też w relaksie.

Czarne siedzisko zdobią czerwone lub szare elementy.  Całość osadzono na stabilnej podstawie, składającej się z pięciu ramion, zakończonych zwrotnymi kółkami, co zapewnia mobilność.

Fotel biurowy Zenvo to propozycja dla tych, którzy pracują w trybie siedzącym i po wielu godzinach są narażeni na dolegliwości kręgosłupa i ramion. Jego uniwersalna budowa pozwoli Ci zestawić go z dowolnym biurkiem, które znajdziesz w naszej ofercie.

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 66 cm
Wysokość 122 cm
Waga 17 kg
Do pobrania