Fotel obrotowy Q-844 – do pokoju ucznia

Odrabianie lekcji? Też tego nie lubimy, ale wiemy jak sprawić, by ten szkolny obowiązek upłyną bardziej komfortowo. Z pomocą przychodzi fotel obrotowy Q-844, który możesz zestawić z dowolnym biurkiem. Dzięki regulacji wysokości fotela, może towarzyszyć przez wiele etapów edukacji, od szkoły podstawowej, aż po studia.

Fotel biurowy zapewnia komfortowe miejsce pracy i nauki. To za sprawą miękkiego siedziska z tkaniny membranowej oraz prostego, profilowanego w linii lędźwi oparcia z siatki. Na uwagę zasługują także praktyczne podłokietniki, które pomogą w utrzymaniu prawidłowej pozycji podczas obowiązków.

Po kilkugodzinnej nauce i pracy konieczna jest przerwa, kilka ćwiczeń, głębszych oddechów. W skupieniu pomoże też zmiana pozycji. Pomoże w tym mechanizm TILT, w który fotel do biurka został wyposażony. To on pozwoli Ci się odchylić, chwilę pobujać i wrócić do poprzedniego ustawienia.

Czarne siedzisko, szare oparcie i białe podłokietniki osadzono na chromowanej podstawie. Pięć ramion zakończonych zwrotnymi kółkami zapewnia mobilność.

Fotel biurowy Q-844 to nieodłączny element domowego biura lub pokoju młodzieżowego. Jeżeli brakuje Ci wygodnego krzesła, które możesz przysunąć do biurka, to jest to model idealny!

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 89 cm
Wysokość 92 cm
Do pobrania