Fotel obrotowy Q-118 - nowoczesny i wygodny

Fotel obrotowy Q-118 został stworzony z myślą o Twojej wygodzie. Fotel posiada regulowany zagłówek, ergonomicznie wygięte oparcie oraz możliwość dostosowania wysokości siedziska i podłokietników. Klasyczny czarny kolor sprawia, że fotel świetnie pasuje do pomieszczeń biurowych i domowego gabinetu.

To, co wyróżnia fotel obrotowy Q-118 to wysokiej jakości materiały wykonania oraz nowoczesny design. Fotel został wykonany z odpornej na eksploatację oraz łatwej do utrzymania w czystości tkaniny membranowej. Jego oparcie oraz zagłówek zostały pokryte czarną siatką, dzięki czemu skóra może oddychać, a plecy nie pocą się.

Stylowe połączenie czarnego obicia ze stelażem i dekoracyjnymi wstawkami w kolorze chrom sprawia, że fotel prezentuje się bardzo stylowo i nowocześnie. Lekka konstrukcja zapewnia mobilność oraz sprawia, że fotel nie dominuje przestrzeni.

Dzięki funkcji multiblock możesz dopasować poziom odchylenia oparcia oraz wysokość poszczególnych elementów tworząc siedzisko idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

Wymiary
Szerokość 60 cm
Głębokość 50 cm
Wysokość 115 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble