Fotel obrotowy Q-707 – podparcie dla karku

Pracujesz zdalnie? Studiujesz? A może po prostu lubisz spędzać czas przy komputerze, przy biurku? Zaopatrz się w wygodny fotel obrotowy Q-707, który możesz zestawić z dowolnym biurkiem.

Fotel biurowy zachwyca miękkim siedziskiem z tkaniny membranowej oraz prostym, rozszerzanym ku górze oparciem z siatki. Na uwagę zasługują także praktyczne podłokietniki, które pomogą w utrzymaniu prawidłowej pozycji podczas obowiązków.

Na co zwracać uwagę przy wyborze fotela biurowego? Na możliwość dopasowania go do swoich potrzeb. W tym modelu masz możliwość regulowania podłokietników, zagłówka i wysokości fotela. Odczuwasz dolegliwości pleców? Zrób sobie przerwę, kilka ćwiczeń rozluźniających mięśnie. Odchyl fotel za pomocą mechanizmu TILT, w który fotel do biurka został wyposażony. To on pozwoli Ci się odchylić, chwilę pobujać i wrócić do poprzedniego ustawienia.

Czarne siedzisko i oparcie oraz szare podłokietniki osadzono na czarnej podstawie. Pięć ramion zakończonych zwrotnymi kółkami zapewnia mobilność.

Fotel biurowy Q-707 uwzględnia wszelkie potrzeby osób, które pracują w trybie siedzącym i po wielu godzinach są narażenie na dolegliwości kręgosłupa i ramion. Jego uniwersalna budowa pozwoli Ci zestawić go z dowolnym biurkiem, które znajdziesz w naszej ofercie.

Wymiary
Szerokość 59 cm
Głębokość 49 cm
Wysokość 122 cm
Waga 10.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble