Fotel obrotowy Q-G2 – funkcjonalny mebel do pokoju dziecięcego

Szukając fotela do pokoju dla dziecka, szukamy wygodnego mebla, który wpasuje się w wystrój dziecięcego pokoju. Wybierając fotel obrotowy Q-G2 możesz mieć pewność, że Twoje dziecko zachowa odpowiednią i zdrową pozycję kręgosłupa, dzięki czemu bezpiecznie będzie mogło odrabiać lekcje lub grać w ulubione gry na komputerze.

Fotel jest w kolorze szarym i różowym. Ten wariant kolorystyczny świetnie sprawdzi się w pokoju dla dziewczynki. Jeśli jednak szukasz fotela w innych barwach, w naszej ofercie znajdziesz także inne propozycje.

Fotel obrotowy Q-G2 nie posiada pełnego zabudowania, przez co możesz go dopasować do pokoju o mniejszych wymiarach. Fotel posiada prosty, a zarazem modny kształt.

Tkanina membranowa, z jakiej został wykonany fotel obrotowy Q-G2 pozwala na pełną swobodę korzystania z fotela. Jego wysokość może zostać dostosowana do potrzeb dziecka. Przede wszystkim zapewnia ona odpowiednią wentylację, która umożliwi komfortowe korzystanie z fotela, nawet przez dłuższy czas!

Wymiary, jakie posiada fotel obrotowy Q-G2 to: wysokość całkowita: 80 cm, wysokość siedziska: 38-50 cm, szerokość: 48 cm, głębokość siedziska: 41 cm.