Fotel biurowy Socket – dla większej wydajności

Na Twoją wydajność w pracy wpływa nie tylko Twoje nastawienie, pewność siebie, umiejętność organizacji czy umiejętności, ale również stopień komfortu. Jeśli masz siedzącą pracę, wygodne krzesło biurowe i właściwa wysokość biurka to podstawa!

Zwróć uwagę na czarno-biały fotel biurowy Socket. Mebel stworzy świetną kompozycję zarówno z drewnianym, jak i szklanym nowoczesnym stołem. Będzie też znakomity do pokoju nastolatka. W połączeniu z innymi meblami w odcieniach bieli lub czerni stworzy elegancki efekt. Jeśli chcesz uniknąć efektu pomniejszenia wnętrza, rekomendujemy jasne meble.

Miękkie siedzisko i oparcie zostały obite tkaniną membranową i siatką. Są one osadzone na pięcioramiennym metalowym stelażu z mechanizmem TILT. Nowoczesne krzesło ma wysoko zabudowany tył z zagłówkiem. Zagłówek przyniesie ulgę szyjnemu odcinkowi kręgosłupa. Posiada też podłokietniki, na których spoczną ręce.

Fotel obrotowy na kółkach ma wysokość siedziska regulowaną między 48-56 cm. Wysokość całkowita wynosi między 110-118 cm. Głębokość siedziska wynosi 68 cm, natomiast szerokość krzesła to 61 cm.