Fotel obrotowy Daisy – idealny do pokoju nastolatki

Fotel obrotowy Daisy to typowo młodzieżowy element wyposażenia pokoju. Będzie się świetnie komponował z innymi, prostymi meblami, które najlepiej wyglądają właśnie w pokoju nastolatki. Może stanąć również w domowym gabinecie, gdzie potrzebujesz komfortowego miejsca do pracy lub przeglądania Internetu. Ten fotel najlepiej pasuje do stylistyki nowoczesnej, ale sprawdzi się też w klasycznych i skandynawskich wnętrzach.

Fotel Daisy został wykonany z metalu i tkaniny membranowej. Metalowy stelaż z podstawą jezdną jest stabilny i wytrzymały, a przewiewna tkanina membranowa zapewnia komfort nawet przy wysokich temperaturach. Na oparciu fotela umieszczono motyw serca, który dodaje meblowi uroku i czyni go idealnym siedziskiem dla młodej dziewczyny, lubiącej oryginalne meble. Fotel Daisy zaopatrzony jest w wygodny mechanizm TILT. Kolory fotela to odcienie szarego i biały. Wymiary wynoszą: 98 × 45-55 × 60 × 47 cm.

Doskonale pasuje do różnych barw wystroju oraz do mebli z różnych materiałów – np. zgrywa się z drewnianym biurkiem, ale będzie dobrze wyglądał też przy lakierowanej ławie. To uniwersalny element umeblowania, więc komponuje się z wieloma aranżacjami.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 98 cm
Do pobrania