Fotel Rimi – tylko do Twoich usług
 

Szukasz mebli wypoczynkowych, które sprawdzą się w nowoczesnym salonie? Fotel Rimi jest godnym przedstawicielem współczesnego designu, a przy tym zapewnia niesamowitą wygodę. Dzięki temu ma dużą szansę zostać jednym z Twoich ulubionych mebli!

Na komfort użytkowania fotela składa się cały szereg elementów. Na pierwszy rzut oka widać wysokie podłokietniki, które pozwalają wygodnie oprzeć ramiona, a także miękką poduchę oparciową dającą plecom ulgę po długim dniu. Ale to nie wszystko, ważne jest również to, co kryje się w środku. W siedzisku znajdują się sprężyny faliste, pianka oraz dodatkowa warstwa pianki wysokoelastycznej HR.

Fotel Rimi będzie doskonałym wyborem dla osób, które stawiają na rozwiązania chroniące środowisko, ponieważ został pokryty tkaniną pochodzącą z recyklingu. Zrównoważona produkcja to mniejsze zużycie wody i energii oraz ograniczona emisja gazów cieplarnianych.

Estetyczne wykończenie mebla to kolejny plus, na który warto zwrócić uwagę – w końcu fotel ma również zdobić pomieszczenie. Ozdobne szwy jednoigłowe stanowią przykład detalu dopracowanego do perfekcji. W zestawie jest też poduszka ozdobna, którą możesz wykorzystać jako dodatkowe podparcie dla pleców. Optyczną lekkość i elegancję zapewniają podwyższone, drewniane stopki. Mają one też znaczenie praktyczne – pod fotel z łatwością wjedzie robot sprzątający.

Nowoczesny fotel może być podstawą kącika do czytania – postaw go w towarzystwie stojącej lampy i małego stolika kawowego, by w pełni cieszyć się lekturą. Będzie też idealny w duecie z sofą Rimi, tworząc spójną strefę wypoczynkową w Twoim salonie.   

 

Cechy szczególne mebla:

  • Sprężyny faliste w siedzisku – wygoda użytkowania
  • Dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR w siedzisku – zwiększona miękkość i komfort
  • Ozdobne szwy jednoigłowe – harmonijny i estetyczny wygląd
  • Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
  • Ozdobne stopki drewniane – zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
  • W komplecie 1 poduszka ozdobna
  • Dostępny pojedynczo lub w zestawie
  • Tkanina pochodząca z recyklingu – dbałość o środowisko naturalne