Fotel Spike – oryginalne podejście do designu

Masz pomysł na stylową aranżację salonu lub domowego biura? Nie może w nim zabraknąć mebla wypoczynkowego. Jakiego? Zależy od Ciebie, ale my polecamy fotel Spike, który wyróżnia się na tle innych foteli. Oryginalne, „złożone na kanapkę” siedzisko oraz odchylone, niskie oparcie czynią go nietuzinkową ozdobą.

Co docenisz jako pierwsze? Efektowny wygląd czy… komfort, który zapewnia? Fotel na niskich nóżkach wypełniono miękką pianką zarówno w siedzisku, jak i w oparciu. Dodatkowa poduszka oparciowa będzie optymalnym podparciem dla odcinka lędźwiowego. Całość osadzono na niskich, drewnianych, bukowych nóżkach.

Nie sposób pominąć jego wygląd. Efekt złożonego siedziska bardzo nam się podoba, a Tobie? Poza tym dobór tkaniny nie jest przypadkowy. Wykorzystanie aksamitu w kolorze antycznego różu sprawia, że fotel nowoczesny z powodzeniem może stanąć w nowoczesnym, skandynawskim wnętrzu oraz tym, który posiada elementy stylu glamour.

Fotel Spike sprawdzi się w towarzystwie szklanej lub drewnianej ławy oraz jako dopełnienie sofy lub narożnika. Z doświadczenia wiemy, że zyska wielu fanów – nas też urzekł!

Wymiary
Długość 105-190 cm
Szerokość 105 cm
Wysokość 80 cm
Waga 31 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble