Fotel Matador – relaks, na który zasługujesz

Po ciężkiej pracy nawet twardy taboret wydaje Ci się odpowiednim miejscem do odpoczynku? Owszem, wyczerpane ciało nie jest wybredne w kwestii wygody, ale po intensywnym dniu należy mu się coś wyjątkowego – wypróbuj fotel masujący Matador, a szybko odzyskasz siły do kolejnych wyzwań!

Mebel robi duże wrażenie jeszcze przed skorzystaniem – tapicerka z ekoskóry i stelaż z giętego drewna tworzą ekskluzywną całość. A co z wygodą? Grube wypełnienie zapewnia pełen komfort porównywalny z wypoczynkiem na kanapie. Twoje plecy rozprostują się na wysokim oparciu, a obolałe nogi odczują ulgę po skorzystaniu z podnóżka. Ręce możesz wygodnie oprzeć na podłokietnikach – pod jednym z nich znajduje się kieszonka na pilot. Fotel Matador rozkłada się, zatem możesz ustawić go w najwygodniejszej dla siebie pozycji. A jeśli doskwiera Ci ból pleców albo chcesz ogrzać się po zimowym spacerze, wystarczy skorzystać z funkcji masażu lub podgrzewania.

Fotel z podnóżkiem możesz wstawić do gabinetu, aby móc w każdej chwili oderwać się od obowiązków i zrelaksować pomiędzy kolejnymi zadaniami. Elegancki mebel możesz wstawić również do salonu, aby wnętrze nabrało luksusowej jakości.


Cechy szczególne mebla:
• Rozkładany,relaksacyjny fotel z podnóżkiem.
• Solidny stelaż z drewna giętego.
• Rodzaj tkaniny na siedzisku i oparciu-ekoskóra.
• Funkcją masażu i podgrzewania.
• Wymiary podnóżka: szerokość: 49 cm; głębokość: 38 cm; wysokość: 41 cm
• Fotel do samodzielnego montażu.
Wymiary
Szerokość 71 cm
Głębokość 76 cm
Wysokość 103 cm
Waga 24 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar