Fotel Scandic – stylowy i wygodny fotel do salonu

Scandic to elegancki mebel wypoczynkowy, który możesz wstawić do salonu, sypialni, gabinetu. Na niewielkim metrażu można zaaranżować kącik wypoczynkowy z nim w roli głównej. Pasuje do wnętrz w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim i vintage. Nadaje pomieszczeniu przytulnego, domowego charakteru.

Scandic ma szerokie i bardzo wygodne siedzisko oraz lekko odchylone oparcie, dzięki któremu nawet przesiadując w fotelu dłuższy czas, możesz komfortowo odpocząć. Przyjemny w dotyku materiał obiciowy w ciekawych kolorach do wyboru nadaje charakteru całemu pomieszczeniu.

Fotel Scandic zapewnia maksimum komfortu przede wszystkim dzięki wypełnieniu. Sprężyna falista i pianka, rozmieszczone równomiernie w siedzisku, gwarantują wygodne siedzenie. Oparcie to pas tapicerski i pianka. Wszystko to daje gwarancję długotrwałego użytkowania. Bryła fotela przypomina klasyczne modele. Całości dopełniają smukłe, dębowe nóżki, których wysokość umożliwia łatwe sprzątanie pod meblem. Wymiary wynoszą: 85 × 98 × 90 cm.

Fotel Scandic w towarzystwie odpowiednio dobranej sofy lub narożnika będzie stanowić idealny komplet wypoczynkowy. Pasuje do klasycznych, drewnianych mebli, ale całkiem nieźle zgrywa się również z nowoczesnym otoczeniem.


Cechy szczególne mebla:
- Fotel w stylu skandynawskim
- Nieduże wymiary - możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
- Stopki drewniane, dębowe - estetyka wyglądu
- Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
-Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk
-Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia
- Sprężyny faliste w siedzisku czyli całej powierzchni siedzenia - komfortowe i jednorodne siedzenie