Fotel Nixon – więcej niż komfort

A gdyby tak rozłożyć się wygodnie w fotelu, wyciągnąć przed siebie nogi i rozkoszować się wolnym wieczorem lub weekendem? Te wyobrażenia możesz urzeczywistnić. Pomoże w tym fotel Nixon, który sprawi, że nie zechcesz przesiąść się na sofę ani narożnik. To zasługa wysokiego oparcia i… przekonaj się sam!

Za wysoki komfort odpowiada wypełnione pianką oparcie, siedzisko i podłokietniki. Oprócz tapicerowanego siedziska i oparcia nowoczesny fotel ma tapicerowany podnóżek, który możesz wysunąć spod siedziska i oprzeć na nim nogi. Czy można sobie wyobrazić jeszcze bardziej luksusowy wypoczynek?

Co jeszcze nas urzekło w fotelu z podnóżkiem? Poziome wciągi, dzięki czemu wydaje się bardziej ekskluzywny oraz chromowana pięcioramienna podstawa. Mebel wypoczynkowy dostępny w 2 wersjach kolorystycznych: antyczny róż i szary. Wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twojej aranżacji.

Fotel Nixon świetnie sprawdzi się w gabinecie, salonie i gabinecie kosmetycznym. To odrobina luksusu dla Ciebie, Twojej rodziny lub klientek. Jeżeli ponad wszystko cenisz wysoki komfort – ten model jest stworzony dla Ciebie.

Wymiary
Szerokość 68 cm
Wysokość 110 cm
Waga 23 kg
Do pobrania