Fotel Tivoli – relaks w prostym stylu

 

Jeśli cenisz proste rozwiązania o uniwersalnym charakterze, spodoba Ci się elegancki fotel Tivoli. Będzie on stylowym elementem wyposażenia, a przy tym zapewni Ci dużą wygodę podczas popołudniowej kawy i spotkań z bliskimi.
 

Mebel już samym swoim wyglądem zaprasza do wypoczynku. Na pierwszy rzut oka widzisz głębokie siedzisko, wysokie podłokietniki i pikowaną poduszkę oparciową. Elementy te pozwalają przyjąć odpowiednią pozycję na przykład podczas czytania książki czy oglądania telewizji. Na komfort korzystania wpływa też wypełnienie – zarówno w siedzisku, jak i oparciu są sprężyny faliste i miękka pianka. Dzięki nim fotel się nie odkształca i posłuży na długo.


Miękką tkaninę obiciową podkreślają ozdobne przeszycia i kedra. Wysokie nóżki z drewna w czarnym lub naturalnym kolorze nadają meblowi lekką formę i ułatwiają utrzymanie pod nim czystości.

 

Fotel Tivoli z pikowanym oparciem będzie praktycznym uzupełnieniem strefy wypoczynkowej zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Prosta, minimalistyczna bryła osadzona na drewnianych nóżkach doskonale wpisze się też we wnętrze skandynawskie, eklektyczne bądź retro. Fotel sprawdzi się w salonie i w gabinecie. Możesz zestawić go z innymi meblami z kolekcji, tworząc spójną i bardzo elegancką aranżację salonu.
 

Cechy szczególne mebla:

·         Prosty, minimalistyczny kształt

·         Pikowana poduszka oparciowa wykończona guzikami w kolorze tkaniny

·         Ozdobne przeszycia, kedra

·         Eleganckie, smukłe stopki z drewna w kolorze naturalnym lub czarnym

·         Wysokość nóżek – łatwość sprzątania pod meblem

·         Idealne dopełnienie kolekcji mebli Tivoli

Wymiary
Szerokość 82 cm
Wysokość 91 cm
Głębokość 87 cm
Waga 34 kg
Do pobrania