Fotel TOKIO – zanurz się wygodnie

Nie sposób zapomnieć o obowiązkach, ale po nich zawsze przychodzi czas na odpoczynek. Możesz urządzić domową strefę relaksu, ustawiając w niej m.in. fotel Tokio. Luksusowy mebel odnajdzie się w salonie lub gabinecie, gdzie pozwoli Ci wygodnie rozsiąść się i zanurzyć w przemyśleniach. Czy można chcieć czegoś więcej?

Tak! Ciszy i spokoju przez kilkadziesiąt minut, fajnej książki pod ręką i ulubionego napoju. Jeżeli masz już te wszystkie przedmioty, możesz skupić się na odpoczynku. Wyjątkowy komfort zapewnia siedzisko wypełnione sprężyną falistą i pianką. Miękkie oparcie wypełnione silikonem i wzmocnione pasem tapicerskim oraz zmiękczone podłokietniki, wyścielone poduszkami będą odpowiednią podporą dla kręgosłupa i ramion.

Fotel o wymiarach 100 x 90 x 95 cm zajmie sporą część przestrzeni, dlatego polecamy go do przestronnych salonów lub jako główny mebel wypoczynkowy w biurze.

Fotel Tokio to doskonałe dopełnienie strefy relaksu w Twoim salonie. Jest nieodłącznym elementem codziennego wypoczynku i zabudowy eleganckiego wnętrza.

 


Cechy szczególne mebla:
• Nieduże wymiary - możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
• Stopki tworzywowe czarne - estetyka wyglądu
• Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
• Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk
• Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia
• Sprężyny faliste w siedzisku czyli całej powierzchni siedzenia - komfortowe i jednorodne siedzenie
Wymiary
Szerokość 100 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 95 cm
Waga 35 kg
Do pobrania