Fotel Viena - uroczy klasyk

Mając niewielki metraż warto postawić na funkcjonalne meble. A jeśli dysponujesz większą przestrzenią? Super! Możesz dowolnie zaaranżować strefę relaksu w salonie. Oprócz sofy lub narożnika, możesz w nim postawić stylowy fotel Viena.

Nie sposób odmówić klasycznemu fotelowi uroku, ale w czasie długiego użytkowania, to właśnie komfort jest dla nas najważniejszy. Odpowiada za niego siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną, sprężyną falistą i bonell. Wysokie oparcie z silikonu wzmocniono pasem tapicerskim, dzięki czemu zapewnia stabilne podparcie dla pleców. Profilowane podłokietniki i poduszki boczne zadbają o optymalne podparcie ramion.

Miękkie oparcie i siedzisko to nie wszystkie atuty fotela wypoczynkowego. Całość zdobią szwy jednoigłowe, które zwiększają wytrzymałość połączeń oraz drewniane nóżki, podkreślające klasyczny charakter mebla. Na uwagę zasługuje także tapicerowany tył, dzięki czemu fotel możesz ustawić nawet na środku pomieszczenia.

Fotel Viena możesz zestawić z sofą 2 lub 3-osobową, które posiadamy w kolekcji mebli tapicerowanych. Stwórz własny zestaw wypoczynkowy i ciesz się praktyczną i stylową strefą wypoczynku.    

 

Cechy szczególne mebla:
• Fotel z wysokim oparciem - stabilne podparcie dla pleców
• Sprężyny faliste w siedzisku - komfort użytkownia
• Ozdobne szwy jednoigłowe- zwiększona wytrzymałość szwów
• Drewniane nóżki - estetyka i wytrzymałość
• Tył fotela - tapicerowany
Wymiary
Szerokość 103 cm
Wysokość 94 cm
Głębokość 100 cm
Waga 34 kg
Do pobrania