Dekoracyjne krzesło typu motyl. Fotel typu motyl to doskonałe połączenie zalet krzesła i leżaka. Charakterystyczny kształt zapewnia komfort siedzenia, a jednocześnie sprawia, że mebel jest lekki i łatwy do przenoszenia. Smukła czarna rama świetnie łączy się z siedziskiem o strukturze weluru, wykonanym z wysokiej jakości poliestru, a ich uniwersalny kolor idealnie wkomponuje się w różne aranżacje.

Szczegóły:

Typ produktu: Fotel
Styl: Retro
Kolor główny: Czarny
Rodzaj materiału: Welur
Materiał: Welur
Materiał dodatkowy: Żelazo
Materiał nóżek: Metal
Materiał siedziska: Welur
Skład materiału: 100% Poliester
Podłokietniki: Nie
Sztaplowane: Nie

Wymiary:

Głębokość: 85 cm
Wysokość siedziska: 43 cm
Szerokość: 70 cm
Wysokość: 99 cm
Powierzchnia siedziska: 42x50 cm
Waga: 9 kg
Maks. obciążenie: 120 kg

W ofercie: 1 x Fotel

Cechy produktu: Niezwykle miękki, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Wytrzymała tapicerka, Lekki, łatwy do przenoszenia, Solidna i wytrzymała konstrukcja

Montaż: Częściowo zmontowany. 5-15 min.
Dodatkowe informacje: By zagwarantować stabilność konstrukcji i bezpieczeństwo podczas korzystania z produktu, zaleca się sprawdzenie czy montaż przebiegł poprawnie po 2 tygodniach od pierwszego złożenia. Dodatkowo zalecamy sprawdzanie, czy śruby są dokręcone co 3 miesiące. Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować, chyba że metka wskazuje inaczej
2.Prać ręcznie lub w pralce, wybierając program do prania tkanin delikatnych (maks. 30°C), o ile producent nie zaleca inaczej.

Żelazo:
1.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
2.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha
3.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami.
Wymiary
Głębokość 85 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 99 cm
Do pobrania