Fotel wypoczynkowy Agustin – zyskaj jakość wypoczynku i wszechstronność

 

Fotel Agustin to wszechstronny mebel w kształcie uszaka, który doskonale zaprezentuje się we wnętrzu w stylu skandynawskim, nowoczesnym, eklektycznym czy boho.

 

Uniwersalna i niezwykle modna bryła została wyposażona w funkcję relaks, czyli możliwość opuszczenia oparcia i uniesienia podnóżka. Możesz więc, siedząc na nim, komfortowo czytać książkę, oglądać serial lub film albo emocjonować się wydarzeniami sportowymi, a kiedy poczujesz zmęczenie przybrać bardziej horyzontalną pozycję. Poobiednia drzemka czy relaks po pracy nabiorą innego wymiaru z fotelem Agustin.

 

Zastanawiasz się, jak rozłożyć fotel wypoczynkowy Agustin? To bardzo proste i wygodne. Dociskasz plecami oparcie, opuszczając je, a podnóżek unosi się do góry. Wystarczy chwila, by dać ukojenie plecom i poczuć się otulonym przez miękką i komfortową piankę, którą został wypełniony.

 

Fotel Agustin ma wymiary 75 x 92-160 x 107-83 x 45 cm. Wstawisz go więc nie tylko do obszernego salonu, ale również do mniejszego pomieszczenia jak sypialnia czy pokój młodzieżowy.

 

Duże siedzisko, doskonale wyprofilowane podłokietniki i – charakterystyczne dla tego stylu – wysokie oparcie, pozwolą Ci poczuć się bezpiecznie i błogo. Agustin wnet stanie się Twoim ulubionym domowym meblem.

 

Fotel wypoczynkowy Agustin to niezmiernie estetyczne połączenie modnej stylistyki z funkcjonalnością i olbrzymim komfortem, które ma zapewnić optymalną użytkowość Twojemu mieszkaniu.

 

Wybierz łatwą do czyszczenia i odporną na ścieranie tkaninę i spraw prezent sobie i bliskim.