Fotel rozkładany Agustin z funkcją masażu – estetyka i relaks

 

Fotel rozkładany Agustin to mebel, który pozwoli Ci wejść na wyższy pułap relaksu i odprężenia, a przy tym jest modnym i uniwersalnym meblem.

 

Mebel wypełniony jest miękką i trwałą pianką, która doskonale sprawdza się podczas nawet długiego siedzenia. Wyprofilowane podłokietniki dają idealne podparcie rękom, a wysokie ergonomiczne oparcie zapewnia naturalne ułożenie Twoim plecom.

 

Rozkładany fotel Agustin oferuje funkcję relaks, czyli możliwość odpoczynku w pozycji półleżącej. Wystarczy, że chwycisz za podłokietniki i dociśniesz plecami oparcie. W ten prosty sposób opuścisz je i uniesiesz podnóżek. Siedząc, poczytasz wygodnie książkę lub wypijesz kawę, a pozycja półleżąca sprawdzi się podczas oglądania meczu czy filmu.

 

Ale to nie wszystko! Fotel Agustin ma wbudowany mechanizm, który zapewni Ci masaż pulsacyjny. Sterując pilotem, określasz strefy masażu oraz regulujesz poziom siły. Fotel oferuje masaż aż 4 stref ciała i ma 5 trybów cyklu masażu do wyboru. To Ty określasz co i z jaką mocą ma być masowane.

 

Prostota, komfort i wszechstronność tak najprościej można opisać zalety fotela rozkładanego Agustin z funkcją masażu.

 

Oprócz tego otrzymujesz modny design w stylistyce uszaka, który z powodzeniem wpisze się we wnętrza w stylu skandynawskim, nowoczesnym, eklektycznym czy boho. Praktyczna i trwała tkanina pozwoli cieszyć się estetyką fotela przez długi czas.

 

Wybierz kolor i delektuj się maksymalnym odpoczynkiem, który pozwoli Ci szybko wrócić do sił i nabrać energii.

 

Fotel Agustin z funkcją masażu szybko stanie się ulubionym meblem wszystkich domowników.

 

Wymiary
Głębokość 92-160 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 83-107 cm
Waga 33 kg
Do pobrania