Fotel Olimp – wznieś się na wyżyny relaksu
 

Jeśli marzysz o prawdziwej strefie wypoczynkowej w zaciszu własnego domu, z pewnością przypadnie Ci do gustu rozkładany fotel Olimp. Mebel wyposażony jest w funkcję bujania, co sprawia, że będziesz spać na nim… jak niemowlę.

Model Olimp o wymiarach 72 cm szerokości i 80 cm głębokości (160 cm po rozłożeniu) to doskonały przykład połączenia pięknego designu z funkcjonalnością. Dobrze wygląda w salonie lub gabinecie – szlachetna linia i miękka tapicerka przekładają się na elegancką prezencję mebla. Odcień tkaniny wybierz z dostępnej gamy kolorystycznej.

Fotel jest nie tylko komfortowym siedziskiem, lecz także leżanką – oparcie pochyla się do tyłu, a spod fotela wysuwa się podnóżek. Dodatkowo ma funkcję kołyski, co oznacza, że za pomocą płynnych ruchów do przodu i do tyłu wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Kolejny wyróżnik fotela Olimp to obrotowa podstawa – możesz swobodnie się na nim przekręcać o 360 stopni.

Rozkładany fotel z funkcją bujania stanowi propozycję dla każdego. Wspaniale jest się na nim położyć i zatopić w lekturze lub obejrzeć dobry film. To również wymarzone miejsce na popołudniową drzemkę po smacznym obiedzie.

 

Cechy szczególne mebla:

· Fotel rozkładany z funkcją kołyski i obracania

· Okrągła podstawa – mechanizm pozwala na obrót fotela o 360 stopni

· Odchylane oparcie i wysuwany podnóżek – odpoczynek w pozycji siedzącej i półleżącej

· Kompaktowy rozmiar – mebel odpowiedni do mniejszych wnętrz

· Kilka kolorów tapicerki do wyboru – możliwość dopasowania do własnych preferencji

· Ozdobne przeszycia – estetyka wyglądu