Fotel Mars – miękkie lądowanie

Zdarza się, że w pewnym momencie dnia czujesz, że opadasz z sił, a oczy same Ci się zamykają? Pozwól sobie na odpoczynek, nawet krótka drzemka daje regenerację. Dogodną pozycję do snu zapewni rozkładany fotel Mars!

Mebel o wymiarach 75 cm szerokości i 89 cm głębokości (160 cm po rozłożeniu) z powodzeniem możesz postawić w salonie lub w reprezentacyjnym gabinecie, w którym nie tylko pracujesz, lecz także przyjmujesz gości. Nowoczesny kształt i miękka tapicerka dodają mu elegancji. Odcień tkaniny wybierz zgodnie z własnym gustem z dostępnej gamy kolorystycznej.

Fotel ma funkcję relaks, co oznacza, że mgnieniu oka zmienisz go w komfortową leżankę. W tym celu należy zwolnić dźwignię w podłokietniku i nacisnąć plecami na oparcie. Podnóżek się wysunie, a oparcie pochyli. W takiej półleżącej pozycji możesz czytać książkę, oglądać film albo po prostu spać. Profilowane podłokietniki zapewniają dodatkowe podparcie dla ramion.

Rozkładany fotel w stylu nowoczesnym daje wprost nieziemską wygodę, a przy tym efektownie się prezentuje. Szybko stanie się ulubionym meblem całej rodziny!

 

Cechy szczególne mebla:

· Fotel z funkcją rozkładania

· Odchylane oparcie i wysuwany podnóżek – odpoczynek w pozycji siedzącej i półleżącej

· Kompaktowy rozmiar – mebel odpowiedni do mniejszych wnętrz

· Kilka kolorów tapicerki do wyboru – możliwość dopasowania do własnych preferencji

· Ozdobne przeszycia – estetyka wyglądu

Wymiary
Głębokość 89-160 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 100 cm
Waga 32 kg
Do pobrania