Fotel Neptun – głęboki relaks
 

Brakuje Ci mebla, który zapewniłby komfortowy wypoczynek w ciągu dnia? Możliwość tę daje rozkładany fotel Neptun. Poza aspektami praktycznymi zachwyca pięknym, nowoczesnym designem. Jest więc przyjemny zarówno dla ciała, jak i dla oka!

Model Neptun ma system elektrycznego rozkładania do pozycji półleżącej. Wystarczy nacisnąć przycisk i już można rozkoszować się pełną wygodą – oparcie pochyla się do tyłu, a spod fotela wyjeżdża podnóżek. W panelu sterowania znajduje się również podświetlany port USB, dzięki czemu naładujesz telefon czy tablet bez konieczności ruszania się z miejsca.

Fotel z elektryczną funkcją relaks sprawdzi się w pokoju dziennym lub w gabinecie, służąc nie tylko jako leżanka, lecz także praktyczne siedzisko. Na komfort użytkowania wpływają też podłokietniki i optymalna wysokość oparcia. Wymiary fotela to 76 cm szerokości oraz 94 cm głębokości (160 cm po rozłożeniu).

Mebel tapicerowany jest miękką, przyjemną w dotyku tkaniną i ozdobiony dekoracyjnymi przeszyciami. Odcień tkaniny wybierz zgodnie z własnymi preferencjami z dostępnej gamy kolorystycznej.

Fotel rozkładany elektrycznie to miejsce do popołudniowej drzemki albo spokojnego relaksu z książką. Jeśli marzysz o strefie wypoczynkowej z prawdziwego zdarzenia, stanowi idealną propozycję.

Cechy szczególne mebla:

· Fotel rozkładany elektrycznie

· W panel sterowania wbudowane podświetlane gniazdo USB

· Odchylane oparcie i wysuwany podnóżek – odpoczynek w pozycji siedzącej i półleżącej

· Kompaktowy rozmiar – mebel odpowiedni do mniejszych wnętrz

· Kilka kolorów tapicerki do wyboru – możliwość dopasowania do własnych preferencji

· Ozdobne przeszycia – estetyka wyglądu

Wymiary
Głębokość 94-160 cm
Szerokość 76 cm
Wysokość 96 cm
Waga 40 kg
Do pobrania