Fotel Pegaz – unosi nad ziemią
 

Domowa strefa relaksu nie istnieje bez wygodnych mebli. A jakby tak przejść na poziom wyżej i wybrać model zapewniający pełen komfort? Mowa o rozkładanym fotelu Pegaz, dzięki któremu lekko uniesiesz się nad ziemią i przeniesiesz na chwilę w krainę słodkich snów.

Wymiary fotela to 64 cm szerokości oraz 88 cm głębokości (160 cm po rozłożeniu). Prosta, nowoczesna forma sprawdzi się w pokoju dziennym i gabinecie. Niewielkie gabaryty mebla pozwalają bez problemu wygospodarować na niego miejsce, a możliwość wyboru tkaniny spośród dostępnych wzorów przekłada się na łatwość dopasowania do aranżacji wnętrza.

Za pomocą przycisku, który znajduje się z boku, rozłożysz fotel do pozycji półleżącej. W praktyce oznacza to, że oparcie pochyla się do tyłu, a spod fotela wyjeżdża podnóżek. Odpowiednią stabilizację dla ramion zapewniają profilowane podłokietniki.

Fotel z elektryczną funkcją relaks będzie wymarzonym miejscem na krótką drzemkę lub odpoczynek przed telewizorem. W spokoju się tu zregenerujesz i oderwiesz od codziennych stresów.

 

Cechy szczególne mebla:

· Fotel rozkładany elektrycznie

· Odchylane oparcie i wysuwany podnóżek – odpoczynek w pozycji siedzącej i półleżącej

· Kompaktowy rozmiar – mebel odpowiedni do mniejszych wnętrz

· Kilka kolorów tapicerki do wyboru – możliwość dopasowania do własnych preferencji

· Ozdobne przeszycia – estetyka wyglądu

Wymiary
Szerokość 64 cm
Wysokość 102 cm
Głębokość 88-160 cm
Waga 35 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble