Black Red White - logo

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Pięknie urządzony pokój, filiżanka aromatycznej kawy lub herbaty i dobra książka. A pośrodku tego wszystkiego Ty, siedzący w komfortowym, stylowym fotelu. Jeżeli taki obraz bliski jest Twoim marzeniom, trafiłeś w dobre miejsce. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele ciekawych modeli foteli oraz innych mebli, które sprawią, że nie będziesz miał ochoty opuszczać swojego mieszkania.

Fotele do sypialni

pomieszczenie: sypialnia
13 Produktów
sortuj wg:
pokaż
Flex
Pasos
Pasos
Telda
Telda
-9%
fotel Casey
960,- 1055,-
-10%
fotel Strawinsky II
-10%
fotel Susa
1079,- 1199,-
-10%
fotel Cupido
1394,- 1549,-
-10%
fotel Cupido II
1214,- 1349,-
-10%
fotel Flo
1079,- 1199,-
-10%
fotel Margaret
1394,- 1549,-

Sypialnia to nie tylko miejsce, gdzie śpisz i wybierasz rano ubrania przed otwartą szafą. Możesz zrelaksować się w niej po ciężkim dniu w pracy i miło spędzić swój wolny czas. Łatwo zwiększysz jej funkcjonalność, jeśli ustawisz w niej piękne fotele do sypialni. Stylowy fotel sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej eleganckie, a Ty zyskasz miejsce do picia kawy i czytania ulubionej książki.

 

Wyrafinowana przestrzeń z fotelami do sypialni

Stylowe fotele do sypialni sprawią, że pomieszczenie nabierze szyku. Sypialnia będzie wyglądać modnie i bardzo designersko. Fotel uzupełni jej umeblowanie. Pomieszczenie nie będzie nudne, będzie się w nim więcej działo. Komfort i styl połączą swoje siły, a Ty w spokoju wypoczniesz siedząc na ulubionym fotelu.

 

Fotele do sypialni – nieoczywista i piękna dekoracja

W ofercie foteli do sypialni Black Red White dominuje elegancja. Niektóre z nich przypominają nawet meble zabytkowe. Jeśli wybierzesz fotel do sypialni w stonowanym kolorze, sypialnia stanie się miejscem niezwykle wyszukanym. Jednak zachowawcza elegancja to estetyka, która nie każdego przekonuje. W asortymencie BRW znajdą się również prostsze fotele o bardziej kwadratowej, nieozdobnej formie, które wprowadzą nutkę nowoczesności do wnętrza. Kolorystyka również zadowoli każdego. Dla tych, którzy nie są przekonani do szarości, znajdą się fotele w kolorze głębokiej czekolady, brudnej mięty lub kawowego beżu. Meble do sypialni to nie tylko łóżko, szafka nocna i szafa na ubrania. Fotele sprawią, że pomieszczenie stanie się miejscem wyczekanego odpoczynku.