Gałązka dekoracyjna srebrna - dla miłośników DIY

Wśród licznych zadań przedświątecznych wysoką pozycję zajmuje dekorowanie domu. Ozdoby, stroiki, światełka - to wszystko podkreśla wyjątkową atmosferę najbardziej magicznego czasu w roku. Jeśli lubisz samodzielnie zadbać o stworzenie niepowtarzalnych stroików, gałązka dekoracyjna srebrna będzie pięknym dodatkiem do Twoich projektów.

Rozłożysta gałązka stanowi idealną bazę do budowy stroika na drzwi lub wigilijny stół. Możesz umieścić ją w wazonie, dodać zielone iglaste gałązki, maleńkie lampki albo kilka bombek. Umieszczona w eleganckim flakonie srebrna gałązka dekoracyjna sprawdzi się też jako samodzielna ozdoba. Doskonale będzie się prezentować na stole, komodzie czy wszędzie tam, gdzie brakuje dekoracyjnego elementu.

W wymyślaniu i tworzeniu świątecznych aranżacji ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Warto mieć pod ręką uniwersalne elementy, które sprawdzą się w wielu odsłonach. Mieniąca się gałązka dekoracyjna idealnie pasuje do zimowej i świątecznej stylistyki. Z łatwością dopasujesz do niej dodatki w innych kolorach - a efekt Cię zachwyci.

Wymiary
Długość 60 cm
Waga 0.051 kg
Do pobrania