Gałązka dekoracyjna sosna - podstawa świątecznych stroików

Dekoracje z zielonych iglastych gałązek na dobre zapisały się wśród świątecznych tradycji. Iglaste drzewa pod grubą warstwą śniegu to widok natychmiast kojarzący się z bajkowymi świętami - nic więc dziwnego, że klimat ten jest odtwarzany również w domach. Gałązka dekoracyjna imitująca sosnę będzie idealnym dodatkiem na świąteczny czas, a odpowiednio przechowywana posłuży Ci przynajmniej kilka sezonów.

Gałązka dekoracyjna z dużymi szyszkami to ozdoba w prawdziwie górskim stylu, gdzie ten gatunek drzew jest niezwykle popularny. Do gałązki z łatwością dobierzesz kolorowe akcenty - czerwone bombki, plasterki pomarańczy lub papierowe gwiazdki. Jeśli jednak nie planujesz własnoręcznych stroików, wstaw sosnową gałązkę do eleganckiego wazonu. To wystarczy, aby w dobrym stylu ozdobić wigilijny stół lub blat.

Gałązka imitująca sosnę jest wykonana z tworzywa sztucznego, co zapewnia jej trwałość i intensywność kolorów na długi czas. Prezentuje się bardzo dobrze i w pełni oddaje charakter naturalnego drzewka.

Wymiary
Długość 55 cm
Waga 0.12 kg
Do pobrania