Gałązka dekoracyjna - do własnoręcznie wykonanych ozdób na święta

Poszukujesz produktów, z których wyczarujesz bajkowe ozdoby do nastrojowej aranżacji domu? Nie może w Twojej kolekcji zabraknąć iglastej gałązki dekoracyjnej z tworzywa sztucznego. Pojedynczą wystarczy umieścić w wazonie, a z kilku - możesz wykonać efektowny wieniec, który przez całe święta pozostanie w idealnej formie.

Dekoracje z naturalnych gałązek prezentują się bardzo dobrze i cieszą swoim zapachem, jeśli jednak zależy Ci na tym, aby Twoje stroiki przez długi czas dobrze się prezentowały: nie gubiły igieł i nie traciły intensywnego koloru - lepiej sprawdzi się sztuczna gałązka dekoracyjna. Posłuży Ci nawet przez kilka sezonów - być może w zupełnie nowych konfiguracjach?

Iglaste drzewka to jeden z najważniejszych symboli świąt, dlatego gałązka ze sztucznych igiełek to prawdziwy must-have do bożonarodzeniowych i zimowych stroików. Będzie się bardzo dobrze komponować z niemalże każdym kolorem i typem ozdób. Te naturalne dekoracje sprawdzą się równie dobrze, co plastikowe bombki i światełka LED. Sam zdecyduj i stwórz ozdoby, które dodadzą świątecznej atmosfery w Twoim domu.

Wymiary
Długość 73 cm
Waga 0.086 kg
Do pobrania