Girlanda szaro-różowa – ulubiona dekoracja Twojego dziecka

Aranżacja dziecięcej przestrzeni to świetna zabawa dla rodziców – można swobodnie popuścić wodze fantazji i sięgnąć po dodatki we wszystkich kolorach tęczy. Jeśli zatem szukasz w BRW ciekawych rozwiązań do pokoju dziecka, zainteresuje Cię girlanda materiałowa z trójkątów.

Tekstylna zawieszka doskonale nadaje się dla najmłodszych – bawełniane proporczyki są miękkie, wytrzymałe i przyjemne w dotyku. W razie zabrudzenia możesz je wyprać i wyprasować, dzięki czemu dekoracja długo będzie wyglądała jak nowa. Nie ma bardziej uniwersalnego sposobu na urozmaicenie niewielkiego wnętrza niż girlanda – chorągiewki można zawiesić praktycznie wszędzie, nie tracąc przy tym wolnego miejsca. Kolorystyka proporczyków (szary i różowy) świetnie pasuje do pokoju małej księżniczki urządzonego według nowoczesnych trendów. Jedna zawieszka ma 160 cm długości i składa się z siedmiu połączonych ze sobą trójkątów.

Girlanda szaro-różowa to doskonała dekoracja do dziewczęcego pokoju – jeśli pomieszczenie jest małe, możesz zawiesić proporczyki na ścianie, na drzwiach lub nad oknem. Kolorowe chorągiewki polecamy także do aranżacji w stylu indiańskim – wówczas warto owinąć luźny koniec wokół wierzchołka namiotu tipi.