Girlanda szaro-miętowa – dekoracja, z której Twoje dziecko nie wyrośnie

Chcesz urozmaicić pokój dziecka? A może szukasz dekoracji na przyjęcie urodzinowe lub kinderbal w ogrodzie? Dobrym rozwiązaniem jest girlanda – chorągiewki sprawią, że całe otoczenie zyska ciekawszą kolorystykę i wesoły akcent.

Dekoracja składa się z siedmiu trójkątnych proporczyków w dwóch kolorach ułożonych naprzemiennie – całość jest wykonana z miękkiego i miłego w dotyku materiału (100% bawełna). Dużym plusem jest modna kolorystyka – girlanda szaro-miętowa świetnie pasuje do nowoczesnych pokoików dziecięcych, w których neutralną bazę przełamuje się pastelowymi dodatkami. Taka dekoracja sprawdzi się w małym pomieszczeniu, gdyż nie zajmie cennego miejsca na komodzie czy szafce. Możesz ją zawiesić gdziekolwiek i na wiele różnych sposobów, a w razie potrzeby – szybko zmienić jej położenie. Girlanda ma 160 cm długości, co zapewnia dużą swobodę w dekorowaniu.

To idealna girlanda do pokoju dziecka – tekstylne chorągiewki są trwałe, a przy tym można je wyprać i wyprasować. Dekorację możesz rozwiesić niemal wszędzie – pomiędzy dwoma meblami, nad łóżeczkiem, na drzwiach lub na ścianie. Girlanda świetnie sprawdzi się również na przyjęciach, np. baby shower lub z okazji urodzin.

Wymiary
Długość 160 cm
Waga 0.032 kg
Do pobrania