Głośniki drewniane USB 2.5 brązowe YENKEE – uniwersalność i nowoczesność

Idealne głośniki do komputera powinny cechować się stabilnym działaniem, dobrej jakości dźwiękiem, a także nowoczesnym wyglądem. Wszystkie te założenia spełniają głośniki drewniane USB 2.5 brązowe YENKEE. Są one nie tylko funkcjonalne, ale również kompaktowe, dzięki czemu doskonale sprawdzą się na małym biurku, stoliku nocnym czy parapecie.

Małe głośniki posiadają prostą, drewnianą konstrukcję w kolorze brązowym, dzięki czemu mogą stanowić świetny dodatek dekoracyjny we wnętrzach każdego typu: począwszy od klasycznego, przez skandynawski, po industrialny. Zestaw jest też lekki – waży jedynie 530 g, więc bez problemu przestawisz go z jednego miejsca na drugie.

Łączność przewodowa i wykorzystanie złączy USB oraz jack 3,5 mm to kolejne cechy, charakteryzujące te uniwersalne głośniki biurkowe. Na 1,3-metrowym przewodzie znajduje się pilot służący regulacji głośności, za sprawą którego sterowanie zestawem kolumn będzie łatwiejsze. Złącze USB wspierające technologię Plug & Play usprawnia łączność z laptopem czy komputerem stacjonarnym – głośniki komputerowe USB są gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka.

Yenkee USB 2.5 - wymiary
Długość 8,5 cm
Szerokość 8,5 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.546 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne