Gniazdo elektryczne Gao – steruj oświetleniem ogrodowym!

Gniazdo elektryczne Gao pozwoli Ci sterować oświetleniem zewnętrznym za pomocą pilota. Gniazdo posiada wbudowany moduł radiowy, dzięki czemu zapewnia bezprzewodową komunikację między oświetleniem a pilotem. Zapomniałeś zgasić światła w altanie lub na tarasie? Wyłączysz je wygodnie z domu.

Jak podłączyć gniazdo Gao? Wystarczy, że podepniesz je do zwykłego kontaktu, a następnie umieścisz w nim wtyczkę lampy lub girlandy ogrodowej. Wygodny pilot działa również jako ściemniacz, dzięki czemu z łatwością dostosujesz natężenie światła do swoich potrzeb.

Pojedyncze Gniazdo Gao posiada niewielkie wymiary 5x8x8 cm. Gniazdo zostało wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Klasa szczelności IP44 sprawia, że gniazdo w pełni nadaje się do użytku zewnętrznego. Ciemny kolor jest bardzo uniwersalny i pasuje do każdego typu aranżacji.

Gniazdo Gao to wygoda sterowania oświetleniem i możliwość zmiany natężenia światła. Gniazdo świetnie sprawdzi się na balkonie, tarasie lub w ogrodowej altanie.

Wymiary
Szerokość 23 cm
Wysokość 22 cm
Waga 0.17 kg
Do pobrania