Efektowna i oryginalna lampa dekoracyjna Alva ożywi wnętrze

Lampa dekoracyjna Alva jest doskonałym oświetleniem nie tylko na święta - choć kojarzy się przede wszystkim z nimi. Może być zastosowana w mieszkaniu, w salonie, jadalni, pokoju dziecięcym, a także w restauracji czy sklepie. Pasuje do różnych wystrojów, szczególnie dobrze czuje się w otoczeniu boho, ale sprawdza się też w nowoczesnym. Nadaje pomieszczeniom wyjątkowego charakteru, może być potraktowana jako jeszcze jedna ozdoba świąteczna, ale uniwersalny kształt gwiazdy sprawdzi się także na co dzień.

Dekoracyjna lampa Alva zrobiona jest z dwukolorowego papieru. Ma typowy kształt gwiazdy o ośmiu ramionach na przewodzie ze wtyczką. Źródło światła to żarówka (gwint E14). Nie ma jej w komplecie z lampą, dobieramy ją osobno. Można wybrać energooszczędną żarówkę LED. Kolory lampy Alva – czarny i biały. Wymiary to: 20 × 75 × 75 cm.

Kolorystycznie może być dopasowana do wielu różnych barw we wnętrzu. Na pewno ciekawą kompozycję stworzy z wnętrzem, w którym również przeważają kolory czarny i biały. Pasuje do dodatków w stylu boho.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 75 cm
Waga 0.45 kg
Do pobrania