Hoker Cherry – dopełnienie kuchennej wyspy

Marzyła Ci się duża, przestronna kuchnia z zabudową AGD i wyspą? Jeżeli przystąpiłeś do realizacji tego pomysłu, koniecznie sprawdź nasze modele krzeseł, które sprawdzą się przy wyspie i barku. Hoker Cherry zachwyca oparciem, podłokietnikami i stabilną konstrukcją, którą wzmocniono poprzeczkami.

Dotychczas utożsamiane z barami i browarami, dziś hokery wdarły się do naszych domów, i na dobre się zadomowiły. Szybki posiłek w ciągu dnia? Kuchenna wyspa okazuje się idealna do spożycia lekkiej przekąski. Przyjmujesz gości? Zanim przeniesiecie się do jadalni/salonu możesz zaoferować drinki przy barze. Wszędzie tam sprawdzi się hoker Cherry.

Krzesło barowe jest dostępne w 2 ponadczasowych wariantach kolorystycznych: czarnym (19) i szarym (14). Siedzisko wyłożone aksamitem ozdobiono pikowaniami, dzięki czemu hoker z oparciem wpisze się w nowoczesne i glamour aranżacje. Osadzono go na mocnym, metalowym stelażu w kolorze czarny mat. Ten model wybierają zarówno miłośnicy przepychu, jak i ponadczasowych, eleganckich rozwiązań dla domu.

Wysokie krzesło Cherry sprawdzi się w połączeniu z zabudową kuchni typu modern, przeszklonymi i podświetlanymi szafkami oraz efektownym lacobelem.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 56 cm
Wysokość 105 cm
Waga 8 kg
Do pobrania