Czarny hoker C-300 – nowoczesność i unikatowy design

Cenisz sobie minimalizm i nowoczesne rozwiązania w aranżacji salonu czy jadalni? Zamiast klasycznych krzeseł i stołu, które z reguły zajmują sporo miejsca, wybierz klasyczne i nowoczesne połączenie lady i hokerów. Oryginalny hoker C-300 tapicerowany wysokiej jakości skórą ekologiczną sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach i pozwoli Ci uniknąć wrażenia nadmiaru.

Hoker C-300 wyróżnia się prostym, lecz oryginalnym designem. Interesujące jest zwłaszcza jego nietypowe siedzisko z oparciem w kształcie skierowanego pod kątem okręgu, co nadaje hokerowi futurystycznego charakteru. Hoker posiada stabilną podstawę z metalu chromowanego w kolorze srebrnym, a także wygodny podnóżek. Siedzisko i oparcie obszyte zostały czarną skórą ekologiczną, która jest łatwa do utrzymania w czystości i odporna na ścieranie.

Hoker C-300 sprawdzi się zarówno w domu, jak i w lokalach użytkowych. Szukasz innego koloru? Nowoczesny hoker dostępny jest także w wersji szarej lub kremowej. Wybierz idealny kolor do swojego wnętrza!

Wymiary
Szerokość 33 cm
Głębokość 39 cm
Wysokość 81 cm
Waga 9.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble