Czarny hoker C-617 – do nowoczesnej kuchni z ladą

Marzy Ci się nowoczesna kuchnia ze stylową ladą, zamiast tradycyjnego stołu? Idealnym dopełnieniem “barowej” lady, a także stołu umieszczonego pod ścianą czy pod oknem będzie czarny hoker C-617 tapicerowany skórą ekologiczną. Wygodny i stylowy hoker to alternatywa dla tradycyjnych krzeseł czy foteli i doskonały pomysł na to, jak unowocześnić wygląd kuchni lub jadalni.

Hoker C-617 posiada stabilny stojak-nóżkę w kolore srebrnym, wykonaną z chromowanego metal. Siedzisko i oparcie zostały obszyte przyjemną w dotyku, wysokiej jakości skórą ekologiczną w kolorze czarnym. Ekoskóra jest wytrzymała, odporna na ścieranie i zabrudzenia, a także łatwa do wyczyszczenia. Poziome przeszycia dodają hokerowi stylowego charakteru.

Czarny hoker doskonale prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach, gdzie znajdują się dekoracyjne elementy metalowe, pasujące kolorystycznie do podstawy hokera. Uniwersalna kolorystyka i prosty design sprawiają, że hoker możesz wykorzystać zarówno w domu, jak i w lokalach (np. gastronomicznych).