Stabilny mebel do pomieszczeń barowych i nie tylko

Elegancki hoker Trix idealnie prezentuje się w pomieszczeniach barowych i restauracyjnych, szczególnie tam, gdzie stawia się na stylowe umeblowanie. Ciekawie wygląda również we wnętrzach domowych np. w jadalni. Pasuje do stylu nowoczesnego i glamour.

Aksamit, którym obity jest hoker ma szlachetny połysk, co dodaje mu eleganckiego charakteru. To mebel jednocześnie prosty i dekoracyjny - dzięki kolorystyce i ozdobnym przeszyciom na tkaninie. Pasuje do nowoczesnej kuchni, zwłaszcza oryginalnie zaaranżowanego kącika kawowego.

Stelaż hokera wykonano z lakierowanego metalu. Tkanina obiciowa, połyskliwa i miękka, ozdobiona jest przeszyciami w kształcie rombów. Nogi są bardzo wysokie, połączone metalowymi elementami w kształcie litery H. Zgrabne i niewielkie siedzisko ma wygodne oparcie. Kolory hokera to czerń (stelaż) i chabrowy, głęboki odcień granatu (siedzisko). Wymiary : 109 × 78 × 45 × 42 cm.

Hoker jest dekoracyjny i dobrze zgra się z innymi domowymi meblami o aksamitnym obiciu. Może stanowić część umeblowania pomieszczenia firmowego, w którym pracownicy spotykają się na przerwie na kawę. Dobrze współgra z prostym umeblowaniem.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 109 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania