Hoker H-34 orzech/czarny – efektowne i wygodne

Krzesło barowe H-34 orzech/czarny to klasyczny hoker, który świetnie sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i w przestrzeni restauracyjnej i barowej. Stylowe połączenie drewna, metalu i czarnej ekoskóry dobrze pasuje do nowoczesnych aranżacji oraz eklektycznych wnętrz w stylu vintage. Profilowane oparcie zapewnia najwyższy komfort siedzenia.

Hoker H-34 orzech/czarny wyróżnia się oryginalnym drewnianym siedziskiem. Oparcie i siedzisko zostały wyprofilowane tak, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę. Dekoracyjne wycięcia w oparciu nadają krzesłu lekkiego i nowoczesnego charakteru.

Lekki i łatwy w obsłudze mechanizm regulacji pozwoli Ci dostosować wysokość siedziska do Twoich potrzeb, w zakresie 60-82 cm. Smukła i wysoka noga ze stali chromowanej posiada zintegrowany podnóżek, na którym komfortowo oprzesz stopy. Całość stabilizowana jest przez okrągłą podstawę o dekoracyjnym wykończeniu.

Krzesło H 34 łączy design z najwyższym komfortem użytkowania. Wygodne siedzisko wyłożone efektowną ekoskórą zachęca do dłuższych spotkań w gronie przyjaciół.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 41 cm
Wysokość 87-108 cm
Do pobrania