Stołek barowy Paris – prostota zawsze się obroni

W aranżacji wnętrz warto stawiać na proste meble. Łatwo dopasować do nich dodatki i nie trzeba ich wymieniać po kilku sezonach. Jeśli cenisz ponadczasowy design, uzupełnij wyposażenie o stołek barowy Paris inspirowany projektem Tolix. Wprowadzisz do swojego mieszkania artystyczny klimat rodem z francuskich kawiarni.

Hoker w stylu loftowym został zrobiony z metalu malowanego proszkowo. Gładka, jednolita powierzchnia jest efektowna, a do tego łatwa w czyszczeniu – wystarczy wilgotna ściereczka. Wysokość siedziska wynosi 66 cm. Nogi połączone są wzmacniającymi konstrukcję poprzeczkami, co zapewnia dużą stabilność.

Metalowy hoker to na tyle uniwersalna propozycja, że odnajdzie się nie tylko w typowo loftowej czy industrialnej stylistyce. Wiele wariantów kolorystycznych pozwala wybrać model, który wpasuje się zarówno w aranżację nowoczesną, jak i utrzymaną w klimacie eklektycznym bądź retro. Niewielki mebel może więc harmonijne współgrać z resztą wyposażenia lub stanowić we wnętrzu mocny kontrapunkt.

Stołek barowy Paris warto wybrać z jeszcze jednego powodu – możliwości sztaplowania, czyli układania jednego na drugim. Dzięki temu sprawdzi się on nie tylko w domowym zaciszu, lecz także w stylowej kawiarni czy restauracji.