Stołek barowy Paris Back – poczuj się jak w paryskiej kawiarni

Słynne paryskie kawiarnie gościły w swoich wnętrzach największych pisarzy, myślicieli, artystów, przyciągając nie tylko dobrą kawą, lecz także wyjątkowym klimatem. Inspirującą atmosferę możesz stworzyć również we własnym domu, stawiając na meble o wyjątkowym designie. Idealną propozycją będzie stołek barowy Paris Back. Do tego filiżanka małej czarnej, chrupiący croissant i można zaczynać dzień!

Hoker z oparciem został zrobiony z metalu malowanego proszkowo. Gładkie wykończenie sprawia, że mebel prezentuje się elegancko i łatwo go wyczyścisz. Wysokość siedziska wynosi 66 cm. Wygodę zapewnia profilowane, wysokie oparcie. Z kolei cztery nogi połączone są wzmacniającymi poprzeczkami, co daje meblowi dużą stabilność.

Metalowy stołek barowy wpisuje się w przestrzenie loftowe czy industrialne, choć doskonale dopełni też stylistykę retro. Do wyboru masz wiele opcji kolorystycznych – jedne bardziej stonowane i uniwersalne, inne w soczystych, odważnych barwach. Dzięki temu zyskujesz ogromne możliwości aranżacyjne.

Hoker inspirowany jest kultowym projektem Tolix. By zachować we wnętrzu spójny charakter, możesz połączyć go z innymi meblami o podobnej linii, na przykład krzesłami Paris, które ustawisz przy stole w salonie.

Wymiary
Głębokość 41 cm
Szerokość 41 cm
Wysokość 108 cm
Waga 5.4 kg
Do pobrania