Huśtawka CALABRIA

W otoczeniu kwiatów, drzewek owocowych i krzewów ozdobnych najlepiej sprawdzi się nowoczesna huśtawka Calabria. Ten nietuzinkowy mebel ogrodowy łączy w sobie funkcję siedziska, leżaka i huśtawki.

Huśtawka wsparta na solidnym, metalowym stelażu, który możesz ustawić na trawniku i chodniku. Wysoki komfort wypoczynku to zasługa poduszek siedziskowych i oparciowych wypełnionych gąbką. Do dyspozycji masz dwie poduszki ozdobne. Huśtawkę możesz rozłożyć tworząc wygodne łóżko bujane. Wszystko dzięki oparciu na sprężynach, które możesz swobodnie rozłożyć zgodnie z upodobaniami. Zaciemniające osłonki boczne dają poczucie prywatności, a przy tym chronią przed wiatrem, opadami i dużym nasłonecznieniem.

Mebel wytrzymuje obciążenie maksymalne do 400 kg.

Huśtawka jest dostępna w kolorystyce szarości, a jej przełamaniem jest granatowe płótno będące moskitierą. Nowoczesną stylistykę oddaje stelaż w kolorze białym.

Stwórz doskonałe miejsce do odpoczynku i zabawy stawiając w swojej przydomowej strefie relaksu dużą huśtawkę ogrodową Calabria. To dzięki niej możesz w pełni celebrować wolne, słoneczne weekendy.

Calabria - wymiary
Głębokość 131 cm
Szerokość 226 cm
Wysokość 192 cm